Přepojení sítě ČEJETICE 01 na 5Ghz! a příprava na spoj ČEJETICE-ŠTĚKEŇ 5Ghz

UPDATE 18.09.2009:

Takže zítra od 17:00 bude probíhat renovace spoje na straně Štěkně. Uvidíme jestli se to stihne do tmy. Pokud ne, čejetická strana se dodělá až v neděli (tudíž do té doby nepůjde v Čejeticích internet) Uvidíme jak to zvádnem.

UPDATE 13.09.2009:

Předběžný termín úpravy zařízení na straně Štěkně je naplánován na sobotu 19.9. (zatím to není 100%) Proto čekejte v sobotu výpadky internetu a to také ve Štěkni!

UPDATE 12.09.2009:
Takže upgrade na straně Čejetic proběhl v pořádku. Nyní je tedy třeba ještě zprovoznit druhou stranu (Štěkeň). To je naplánováno předběžně na další víkend (sobotu).

Do té doby si zřejmně nevšimnete žádných viditelných změn, ale po té by již měl být spoj výrazně kvalitnější než doposud!

Nyní vysílá ČEJETICE 01 na 2,4Ghz a ZÁROVEŇ na 5Ghz!, Čejetice 02 vysílá standartně na 2,4Ghz. Během týdne až 14 dnů dojde k ůplnému vypnutí 2,4Ghz na ČEJETICE 01 a zůstane už jen 5Ghz anténa

Jelikož v posledních pár dnech došlo k extrémnímu zarušení vysílaní antény ČEJETICE 01. Signál je opravdu velmi špatný a většině lidí chytající tuto síť internet vůbec nejde (NEČINA, SLAVATA, ČIŹEK). Je nutné tuto síť přepojit na 5Ghz. To však znamená, že každý, kdo doposud přijímal tuto síť, si bude muset koupit nové zařízení a novou anténu!

Mělo by se to týkat pouze těchto lidí:
SLAVATA, NEČINA, ČIŽEK, ŠIMEK
Celková cena na jednoho je zhruba 2000Kč

Další a důležitější věc je, že při tomto přepojení dojde k přípravě na spoj ČEJETICE – ŠTĚKEŇ, který by měl být také konečně v blízké době zbudován. Ale jelikož to už bude stát více peněz (cca 8 tisíc), budu potřebovat od každého v čejeticích finanční podporu. Bylo by dobré, kdyby každý mohl přispět alespoň 500Kč. Týkalo by se to tedy všech čejetických uživatelů. Kdyby někdo nemohl nebo nechtěl z nějákého důvodu přispět, prosím ozvěte se!

Nováků
Simako – ZAPLATIL
Vachta – SOUHLASÍ a ZAPLATÍ 500Kč
Čížek – SOUHLASÍ A ZAPLATÍ 500Kč
Sivera
Huspeka – SOUHLASÍ A ZAPLATÍ 500Kč
Stáňa – SOUHLASÍ A ZAPLATÍ 500Kč
Nečina – SOUHLASÍ A ZAPLATÍ 500Kč
Hornerů – ZAPLATILI
Slavata – SOUHLASÍ A ZAPLATÍ 500Kč
Vodička
Simano – SOUHLASÍ A ZAPLATÍ 500Kč
Dunovský – ZAPLATIL