Vylepšení klávesnice na HTC HD2

Pokud vlastníte telefon HTC HD2 a zkoušeli jste někdy psát na iphonu, určitě vás zamrzelo, že ačkoliv je dislej HD2 mnohem větší, píše se ve stojaté poloze telefonu, lépe, přesněji a rychleji právě na iphonu. Oba mají sice kapacitní dotykové displeje, ale na iphonu to funguje prostě lépe.

Existuje však vylepšená klávesnice pro HD2, díky které se psaní sms nebo mejlů stané opravdu radostí. Tato klávesnice má mnohem rychlejší odezvu, bez lagů. Navcí je vylepšeno i rozmístění kláves a prstem se dá mnohem lépe strefit tam kam potřebujete.

HTC-HD2_Vylepsena_klavesnice

Přestože je klávesnice stejně velká jako originál, najednou to funguje přesně tak jak byste chtěli a skoro vždy se trefíte tam kam jste chtěl. Z osobní zkušenosti můžu potvrdit, že jsem se zbavil 90% překlepů! Neskutečný rozdíl… Rozhodně všem doporučuji nainstalovat. Jediná drobnost, je špatně se zobrazující skin u „space“, „shift“ a „com“ tlačítek, ale možná je to jen mojí neoficiální ROMkou. Více jsem to neřešil. Řešení určitě bude ve vlákně na fóru XDA..

XDA Forum: forum.xda-developers.com

DOWNLOAD: hafnet.cz